חברת הדברה הלוכדים - שירותי הדברה בתל אביב רבתי

ברשיון המשרד להגנת הסביבה

מחירון הדברה

לפני שקובעים מחיר להדברת מכרסמים, צריכים להבין באיזה סוג של מכרסמים מדובר ומה היקף הנגיעות שקיימת במתחם. האמצעים שידרשו לנו כדי לבצע הדברת חולדות בתחנה המרכזית בתל אביב, יהיו בהחלט שונים ממה שנדרש למדביר מכרסמים שנקרא לבצע הדברה בבית פרטי בצפון תל אביב. שכונת מגורים שנמצאת ליד שטח חקלאי פעיל, תהיה הרבה יותר רגישה לחדירת מכרסמים מאשר שכונה שנמצאת ליד חוף הים.

כמו כן, בניין מגורים במקום עירוני תוסס ומלא בעוברי אורח, חנויות, בתי קפה וכדומה, יסבול ממכרסמים, בעיקר מחולדות, במידה ומערכת הביוב שלו אינה מטופלת כראוי. לעומת זאת, בניין מגורים במקום נידח ושקט יכול להשאיר את פתחי הביוב פתוחים מבלי לחשוש שיצאו משם חולדות או סוגי מכרסמים אחרים. אנו מציגים בפניכם מחירון הדברה נגד מכרסמים, כדי שתדעו מהו טווח המחירים הראוי והמקובל עבור הדברת מכרסמים בישראל.

יחד עם זאת חשוב לזכור שכדי לקבוע מחיר הדברה נגד חולדות, עכברים, חפרפרת או כל מכרסם אחר, צריך לבדוק כל מקרה לגופו – בהתאם לסוג המכרסם, אופי האזור הנגוע ורמת הנגיעות הקיימת בו.

מחיר הדברה לדירה / בית

לפני שנפרט את הסטנדרט המקובל עבור מחיר הדברת עכברים, חולדות או חפרפרת, חשוב להדגיש שמכרסמים הם בעלי חיים סתגלנים והם יכולים להסתדר גם בתנאי שטח מאתגרים. הם יודעים לטפס ואין להם חשש לכרסם כל דבר שיכול לעזור להם ליצור מחילות מעבר מוסתרות ומוגנות מתחת לפני השטח.

כשמכרסמים מקננים באזור הבית, הם יוצרים נזקים שעלולים להגיע לאלפי שקלים – במערכת החשמל, אינסטלציה, ואפילו בידוד בקירות ומערכות אוורור. אם יש לכם חשש לגבי הימצאותם של מכרסמים בבית או בדירה, בגינה או אפילו במחסן נטוש שנמצא ליד הבית שלכם – הזמינו חברת הדברה בהקדם האפשרי.

מחיר הדברה

מחיר הדברת מכרסמים

* מחיר הדברת חפרפרת / חולד: 500 – 700 ש"ח.
(תלוי בגודל שטח החצר).

* מחיר הדברת עכברים בדירה: 450

* מחיר הדברת עכברים בבית קרקע: 600 –450 ש"ח.

* מחיר הדברת חולדות בדירה: 450 .

* מחיר הדברת חולדות בבית קרקע: 600 – 440 ש"ח.

ריסוס בניין נגד מכרסמים

אם הייתה לכם נגיעות של עכברים בבית או אפילו חולדות, זה שהזמנתם מדביר מכרסמים וטיפלתם בדירה שלכם – זה אחלה, אבל לא בטוח שזה סוף הסיפור. אם אתם גרים בבניין עם נגיעות של חולדות או עכברים, לא יחלוף זמן רב עד שמכרסמים חדשים ימצאו את דרכם אל תוך הבית שלכם ותחזרו לאותו המקום שממנו חשבתם שניצלתם. מכרסמים בבניין יכולים להגיע מכמה מקורות שונים, אך אין ספק שהבולט ביותר הוא הביוב.

פתחי ביוב לא מספקים למכרסמים רק מקום מסתור עם נגישות קלה ומהירה לדירות בבניין, הם מספקים להם גם מערכת מסועפת של נתיבי תנועה חבויים, דרכם הם יכולים להגיע למקומות מרוחקים מבלי להסתכן. גם מחסנים, חדרי מקלט וחדרי אשפה, יספקו למכרסמים מקום מחבוא מעולה. יש בניינים שאפילו גגות הרעפים יכולים לשמש את המכרסמים לתנועה.. לרוב בניין מגורים יספק עבור המכרסמים אופציות רבות להישרדות במתחם וממנו להגיע אל הדירות של התושבים.

שיטות הדברה

מחיר ריסוס נגד חולדות ועכברים

* מחיר הדברת עכברים בבניין עד 4 קומות: 450 ש"ח.

* מחיר הדברת חולדות בבניין עד 4 קומות: 450 ש"ח.

* מחיר הדברת עכברים בבניין מעל 4 קומות: 550 – 450 ש"ח.

* מחיר הדברת חולדות בבניין מעל 4 קומות: 550 – 450 ש"ח.

* מחיר חיפוש / פינוי פגר של מכרסמים: 450 – 350 ש"ח.

הדברת מכרסמים לעסקים

יש עסקים שחייבים להקפיד על שירותי הדברת מכרסמים באופן קבוע, אחרת יכול להתרחש מפגע תברואתי מסכן חיים והנזקים שעלולים להיגרם לעסק יכולים להגיע לסכומים גבוהים מאוד. עסקים אלו הם בעיקר כאלו הפועלים בתחום המזון – מסעדות, אולמות אירועים, מחסני מזון וכדומה..

אך גם חנויות בגדים ועסקים שנותנים שירות ללקוחות במקום לא ירצו שאחד הלקוחות יתקל פתאום באיזה חולדה או אפילו ג'וק – לכן עסקים רבים מחזיקים חברת הדברה שמעניקה להם שירותי הדברה באופן קבוע ושוטף. לא צריכים לחכות עד המפגש הלא נעים עם המזיקים, טיפול הדברה קבוע לעסק ימנע את הסיכוי לכל תקרית לא נעימה או מפגע תברואתי כתוצאה מקינון של מכרסמים במקום.

ריסוס לבית

מחיר הדברה לעסקים

* מחיר הדברת עכברים בעסק: 900 – 400 ש"ח.

* מחיר הדברת חולדות בעסק: 900 – 400 ש"ח.

 

* מחיר טיפול הדברה קבועה בעסק, אחזקה על בסיס חודשי: 500 – 200 ש"ח.

בטיפול הדברה חודשי לעסקים אנחנו אחראים לשמור על העסק נקי ממכרסמים / חרקים – מגיעים פעם בחודש ומבצעים טיפול הדברה לתחזוקה מונעת

 

* מחיר הכוונה וייעוץ מקצועי בנושא חדירת מכרסמים לתוך מבנה / מפעל / בית עסק: 400 – 300 ש"ח.

מלכודות נגד עכברים וחולדות

יש כמה סוגים שונים של מלכודות נגד מכרסמים, לכל סוג מחיר שונה וגם יעילות במצבים שונים עבורם היא יכולה להתאים ולספק מענה בהדברת המכרסמים. יש מלכודות דבק לעכברים, בעזרתם תוכלו לתפוס עכברים שמסתתרים איפשהו בבית ורק בלילה יוצאים לחפש מזון ועל הדרך יוצרים נזקים בבית.

יש מלכודות קפיץ שיתאימו יותר עבור לכידת חולדות שנוטות לתקוף באגרסיביות כל מי שינסה לעמוד בדרכן, ויש גם מלכודות קפיץ שיתאימו לעכברים כאשר הן ילכדו את העכברים בתוך קופסת מתכת שתנעל ברגע שהעכבר יקח מהפיתיון והקפיץ במלכודת ישתחרר. יש מלכודות רב פעמיות כמו "תיבת האכלה" בעזרתה תוכלו לוודא באופן קבוע שאין לכם חולדות בבית. להתאמת מלכודת מתאימה עבור המכרסם והמתחם הרלוונטי עבורכם – מומלץ להזמין לוכד מכרסמים מוסמך.

הדברה לבית

מחיר לכידת חולדות ועכברים

* מחיר מלכודות נגד עכברים: 100 – 50 ש"ח.

* מחיר מלכודות נגד חולדות: 120 – 80 ש"ח.

* מחיר מלכודות רב פעמיות נגד מכרסמים: 120 – 80 ש"ח.

* מחיר מדבקה מיוחדת נגד מכרסמים: 50 – 30 ש"ח.

הדברה ירוקה

מחיר הדברה ירוקה

* מחיר הדברה ירוקה נגד עכברים: 700 – 400 ש"ח (ללא שימוש ברעלים).

* מחיר הדברה ירוקה נגד חולדות: 700 – 500 ש"ח (ללא שימוש ברעלים).

* לכל שירותי ההדברה יש אחריות מלאה עד לפתירת הבעיה באופן מלא.
לקבלת פרטים נוספים על הדברה מחירים והתאמת שיטות הטיפול לבעיה ספציפית, חייגו אלינו ונציגי ארגון הלוכדים ישמחו לסייע.

חייגו: 054-8332211

דילוג לתוכן