חברת הדברה הלוכדים - שירותי הדברה בתל אביב רבתי

ברשיון המשרד להגנת הסביבה

הרחקת עכברים

הרחקת עכברים

המפגש עם עכברים בבית או בגינה הוא אף פעם לא דבר נעים. עם זאת, לא מעט אנשים סובלים מנוכחות של עכברים אצלם בבית, ואם גם אתם נתקלתם במכרסם הזה, כדאי שתדעו מה לעשות. הדבר שהכי חשוב להבין הוא שניתן למנוע את הנוכחות של העכברים אצלכם בבית, אם יודעים איך לפעול. הלוכדים כאן כדי לעזור לכם עם כמה דרכים יעילות על מנת להרחיק עכברים.

עכבר בבית

עכברים בבית

מכת עכברים בבית יכולה לפגוש כל אחד מאיתנו. בכל עונה בשנה, הנוכחות של העכברים היא משהו שאנחנו עלולים לפגוש. אצל רוב האנשים העכברים מעוררים תחושות לא נעימות, ויש מי שלא יהיו מסוגלים להתגורר במקום מסוים אם הם ידעו שיש שם נוכחות של עכברים. להגעה של העכברים יכולות להיות מגוון סיבות, אבל לפני שנדבר עליהן יש נקודה מסוימת שחשוב להבין.

העכברים לא רק מעוררים תחושת גועל אלא גם עלולים לגרום סכנה של ממש, וכאשר אנחנו ניגשים למלחמה בהם חשוב להבין את הנקודה הזו.

מחלות וזיהומים

לאור העובדה שעכברים נמשכים למקומות שבהם יש אשפה וזבל, הם מביאים בכנפיהם מחלות שונות ומשונות, שיכולות לגרום סיכון של ממש. למרבה הצער העכברים הולכים בבית למקום שבו יש אוכל, ובשילוב עם המחלות שהם מביאים איתם עלול להיווצר מצב בעייתי מאוד.

הזיהומים שהעכברים מביאים איתם הם משהו שקשה להתמודד איתו, ולכן כאשר אנחנו ניגשים להילחם בעכברים אסור לחשוב שאנחנו רק צריכים לגרש אותם בשביל הנוחות שלנו. נוכחות של עכברים יכולה להיות מסוכנת, ויש להתייחס לכך בהתאם.

 

הרחקת עכברים

כדי לבצע הרחקת עכברים ממקומות מגורים יש מגוון דרכים שבהן ניתן ללכת. לכל דרך יש את היתרונות והחסרונות שלה, ואתם צריכים להבין מהי הדרך שבה נכון ללכת במקרה שלכם. ישנם מקרים שבהם אנחנו יכולים רק למנוע את המצב הקיים וכך להוביל להכחדה של העכברים מהאזור שבו אנחנו נמצאים. במקרים אחרים נדרשת עבודה יסודית יותר כדי להבטיח סביבה נקייה.

חשוב לזכור שאם העכברים הגיעו אליכם פעם אחת, שום דבר לא יכול להבטיח לכם שהם לא ירצו לחזור אליכם בשנית. עליכם להיות זהירים יותר ולבדוק מידי פעם הוא פעולות המניעה שבהן נקטתם עדיין עומדות במקום ומשמרות את המצב הקיים. בינתיים, הנה כמה דברים שיכולים למנוע מהעכברים להגיע אליכם.

הרחקת עכברים

איטום

הדבר הראשון שאותו צריך לעשות הוא לבדוק האם לעכברים יש מקום מסוים שממנו הם יכולים להיכנס. עכבר הוא חיה גמישה מאוד, הרבה יותר ממה שאנחנו חושבים. גם הצינור שלכם קטן מאוד, עדיין סביר להניח שעכבר בגודל מסוים יוכל לעבור דרכו ולהיכנס אליכם. לאור זאת, עליכם לאטום היטב את כל פתחי הביוב, פתחי הצינורות והחורים שמהם העכברים יכולים להיכנס.

דגש מיוחד צריך להיות על צינורות ביוב שבהם העכברים מאוד אוהבים להתגורר, ומוצאים דרכם את הדרך להיכנס אל הבית שלנו.

 

שמירה על ניקיון והיגיינה

כאמור, עכברים נמשכים אל זבל ואשפה ולכן כדי להרחיק אותם כדאי לשמור על סביבה הגיינית. הקפידו לוודא שאין לכם בחצר ערמות אשפה או גרוטאות שמונחות ללא שימוש מסוים. וודאו מידי פעם שאין פריטי ציוד שעומדים בלי שימוש כיון שזה יכול להפוך אותם למושבה נוחה עבור עכברים ומכרסמים שונים.

אזורים שבהם יש רטיבות או לחות גם הם מועדים לפורענות בהקשר הזה כיון שהם הופכים להיות מקום נוח לעכברים. גם אזורים שבהם יש מזגנים צריכים להיבדק בתדירות גבוהה כדי לוודא שעכברים לא שורצים שם.

מלכודות

במידה והעכברים כבר נכנסו אליכם הבייתה, הדבר שהכי חשוב לעשות בצורה מידית הוא לנקות את הבית מהנוכחות שלהם, ואת זה אפשר לעשות על ידי מלכודות. המלכודות מכילה מאכל מסוים שאותו העכבר אוהב כמו גבינה, וברגע שהעכבר יגיע אל המלכודת על מנת לאכול הוא ידבק אליה בצורה שלא תאפשר לו לזוז.

כל מה שיישאר לכם לעשות הוא להשליך את המלכודת למקום רחוק ולשחרר את העכבר כך שהוא לעולם לא יחזור אליכם. ישנן גם מלכודות שהורגות את העכבר בצורה וודאית.

תמיכה בחתולים

אם אתם גרים בבית עם גינה, נוכחות של עכברים היא לא דבר נדיר, אבל לפחות תשמחו לגלות שיש לכם נשק אפקטיבי שבו אתם יכולים להשתמש. חתולים נחשבים האויב המרכזי של עכברים, ואם תחלקו אוכל לחתולים ותהפכו את הגינה שלכם למקום שחתולים אוהבים להיות בו, סביר להניח שהעכברים לא כל כך יאהבו להיות בו.

לא רק עכברים, אלא כל המזיקים האחרים נחשבים למזון מועדף על החתולים וזה יכול לעזור לכם למנוע לחלוטין את הנוכחות של אותם מזיקים בבית ובגינה שלכם.

פיזור חומרים שונים

כמו בכל מלחמה במזיקים אחרים, גם בעכברים ניתן להילחם בעזרת הדברה או פיזור של חומרים שונים. מלבד חומרי הדברה קלאסיים, יש עוד כמה סוגים של חומרים שנחשבים לכאלו שעכברים בורחים מהם. בדקו אלו חומרים זמינים אצלכם ופזרו אותם ברחבי הבית.

בחירת איש מקצוע

אם הלכתם על האופציה של הרחקת עכברים, או בכל מקרה שבו יש לכם מכה רצינית של עכברים בבית, חושב לבחור איש מקצוע מתאים. בין אם מדובר על הדברה או סתם על ייעוץ למלחמה בעכברים, לכו על איש מקצוע מנוסה שעובד לפי תקני הבטיחות המחמירים ביותר. זה יעזור לכם גם להילחם בעכברים וגם לשמור על עצמכם.

 

הלוכדים

הלוכדים היא חברה מקצועית בתחום ההדברה שעובדת שמאפשרת לכם להנות משירות של הדברת עכברים ומזיקים שונים. אנשי המקצוע של הלוכדים מנוסים במגוון שיטות הדברה, ויוכלו לתת מענה לכל בעיה שקשורה בחדירה של עכברים או מזיקים שונים לאזור המחייה שלכם. כאמור, בבחירת מדביר חשוב ללכת על איש מקצוע מנוסה, וזה בדיוק מה שתקבלו כאשר אתם פונים ללוכדים.

שעות הפעילות: ימים א'-ה' מ- 7:00 עד 24:00. ביום שישי עד השעה 14:00, במוצאי שבת – מצאת השבת עד חצות (לא עובדים בשבת).

הלוכדים יוכלו לא רק לבצע עבורכם את ההדברה אלא יעזרו לכם בכל מה שקשור להכחדה של המזיקים, וייתנו לכם גם את שיטות המניעה הטובות ביתר שיבטיחו שיותר לא תזדקקו לשירות של הדברת מזיקים אצלכם בבית.

דקל גור בפעולת הדברה

לסיכום

למרבה הצער, נוכחות של עכברים בבית היא לא דבר נדיר. בכל מקום שבו אנחנו נמצאים העכברים עלולים גם הם להגיע ולהפריע למנוחה שלנו. כדי למנוע את הנוכחות שלהם יש להקפיד על היגיינה מרובה, ולאטום כל כניסה אפשרית של העכברים. אם העכברים כבר נמצאים אצלכם בבית תוכלו לעשות שימוש במלכודות, או לנסות להביא חתולים אליכם לבית כדי שהם ילחמו בעכברים ביעילות.

תוכן עניינים

דקל גור

דקל גור

מדביר ולוכד מומחה לזוחלים מכרסמים וחרקים

ספריית וידיאו

המלצות ומידע נוסף

רעל עכברים

רעל עכברים

רעל עכברים הוא סוג של פיתיון כימי המשמש לחיסול עכברים, חולדות ומכרסמים אחרים. רעלים אלו נועדו להיות טעימים למכרסמים, מה שהופך אותם לשיטה יעילה להדברתם. רעלי עכברים מגיעים

קרא עוד.. »
עכבר בבית

הרחקת עכברים

הרחקת עכברים המפגש עם עכברים בבית או בגינה הוא אף פעם לא דבר נעים. עם זאת, לא מעט אנשים סובלים מנוכחות של עכברים אצלם בבית, ואם גם אתם

קרא עוד.. »
לוכד חולדות

לוכד חולדות

לוכד חולדות חולדה היא יונק ממשפחת העכבריים המצויה בעיקר באזורים עירוניים. החולדה היא מכרסם בעל רמת אינטליגנציה גבוהה באופן יחסי וקשרי חברה מפותחים. תכונות אלו ונוספות כגון חוש

קרא עוד.. »
Facebook
Twitter
Pinterest
Tumblr
Telegram
WhatsApp
Email
דילוג לתוכן