אודות הלוכדים

ענף ההדברה מציע מגוון רחב של שיטות לטיפול במזיקים, החל משימוש במלכודות ועד לריסוס חומרי הדברה ירוקה. בשנים האחרונות המודעות לשמירה על סביבה ירוקה ובטוחה עלתה מאוד, וכתוצאה מכך פותחו מגוון תכשירי הדברה ירוקים שכמעט כל חברת הדברה מציעה ללקוחותיה.

כדי שתוכלו למצוא חברת הדברה בצורה קלה ויעילה, בהתאם לסוג המזיקים שעבורם אתם צריכים טיפול הדברה, אתר "הלוכדים" ריכז את כל המידע והשירותים הרלוונטיים. במקום לחפש מדביר מקצועי עם המלצות של לקוחות מרוצים – אתר הלוכדים ישמח לתת לכם מענה בהתאמה אישית.

מי אנחנו ?

ארגון לוכדי המכרסמים בישראל הוקם במטרה לרכז את כל שירותי ההדברה הטובים ביותר שקיימים, לטיפול הדברה מקצועי עבור בעיית מכרסמים מכל הסוגים ובכל תנאי השטח האפשריים. לאחר שנים רבות של ניסיון, אנו יודעים שביצוע מוצלח של הדברת מכרסמים מתחיל בהתאמת שיטת ההדברה, לסוג המכרסמים ולתנאי השטח של המקום הנגוע.

פעמים רבות מדביר מכרסמים מומלץ, שביצוע עבודה טובה עבור לקוח אחד, יאכזב לקוח אחר כשלא יצליח להביא לפתרון הדברה ראוי. כדי להימנע ממצבים כאלו, ארגון לוכדי המכרסמים בישראל מתאים את כל מה שנדרש עבורכם לקבלת שירותי הדברה מוצלחים – בהתאמה אישית לבעיה שמולה אתם מתמודדים.

WE ARE THE WORLD

ריסוס לבית נגד מזיקים

איך זה עובד ?

כל אדם שמורשה לבצע שירותי הדברה, חייב להחזיק בהיתר הדברה בתוקף מטעם המשרד להגנת הסביבה. לכן כל המדבירים שחברים בארגון הלוכדים, הם מדבירים מוסמכים ומורשים מטעם המשרד להגנת הסביבה.

כדי שנוכל לספק לכם שירות אמין ומקצועי, ללא שיקולי פוליטיקה ומשחקי כבוד מיותרים, ארגון לוכדי המכרסמים בישראל שומר את פרטי חברות ההדברה ולא מפרסם אותם באתר. לכל לקוח שמבקש לקבל שירותי הדברה נגד מכרסמים באתר הלוכדים, תוצג תעודת היתר הדברה מהמדביר שנבחר לספק לו את השירות.

המטרה שלנו היא שביעות רצון הלקוחות ולכן לכל לקוח יותאם מדביר מכרסמים מקצועי ומנוסה, בהתאם לסוג הבעיה שאיתה הוא מתמודד ובהתאם לאזור הגיאוגרפי שבו הוא נמצא – ללא שיקולים זרים, שעלולים ליצור מצב של חוסר שביעות רצון וטיפול הדברה לא מספק עבורכם.

ספריית וידיאו

איך מדבירים מכרסמים בבית

סרטוני וידאו

עושות חשבון (ערוץ 10) - חרקים באוכל

המלצות ומידע נוסף

חולדת החוף נתפסה במסעדה בתל אביב
עכברים

הדברה עם רעל עכברים

עם השנים השימוש ברעל עכברים הולך ופוחת, זאת לאור עליית המודעות לסכנה בחשיפת ילדים ובעלי חיים למגע עם רעל עכברים שפוזר באופן לא אחראי במקום. האופציה של הדברה

קרא עוד.. »
הרחקת חולדות החוף עם מלכודת קפיץ
עכברים

סוגי מלכודות עכברים

העיקרון שלפיו פועלת לכידת עכברים די פשוט – העכבר מגיע אל המקום כדי לחפש אוכל, לכן נציב פיתיון של אוכל אטרקטיבי בתוך מלכודת עכברים וכך הוא ילכד ונוכל

קרא עוד.. »
הדברה בשימוש מלכודות
עכברים

הדברת עכברים ירוקה

אחת הבעיות שמקשות את ההתמודדות עם ביצוע מוצלח של הרחקת עכברים מאזור הבית, היא קצב ההתרבות שלהם. עכברים נמצאים בחיפוש מתמיד אחרי מקומות קינון שנמצאים בקרבת מקורות מזון

קרא עוד.. »

ארגון לוכדי המכרסמים בישראל

לקבלת מענה או לדיווח מידע רלוונטי להנהלת הארגון, אתם מוזמנים לפנות אלינו: