חברת הדברה הלוכדים - שירותי הדברה בתל אביב רבתי

ברשיון המשרד להגנת הסביבה

אודות הלוכדים

ענף ההדברה מציע מגוון רחב של שיטות לטיפול במזיקים, החל משימוש במלכודות ועד לריסוס חומרי הדברה ירוקה. בשנים האחרונות המודעות לשמירה על סביבה ירוקה ובטוחה עלתה מאוד, וכתוצאה מכך פותחו מגוון תכשירי הדברה ירוקים שכמעט כל חברת הדברה מציעה ללקוחותיה.

כדי שתוכלו למצוא חברת הדברה בצורה קלה ויעילה, בהתאם לסוג המזיקים שעבורם אתם צריכים טיפול הדברה, אתר "הלוכדים" ריכז את כל המידע והשירותים הרלוונטיים. במקום לחפש מדביר מקצועי עם המלצות של לקוחות מרוצים – אתר הלוכדים ישמח לתת לכם מענה בהתאמה אישית.

מי אנחנו ?

ארגון לוכדי המכרסמים בישראל הוקם במטרה לרכז את כל שירותי ההדברה הטובים ביותר שקיימים, לטיפול הדברה מקצועי עבור בעיית מכרסמים מכל הסוגים ובכל תנאי השטח האפשריים. לאחר שנים רבות של ניסיון, אנו יודעים שביצוע מוצלח של הדברת מכרסמים מתחיל בהתאמת שיטת ההדברה, לסוג המכרסמים ולתנאי השטח של המקום הנגוע.

פעמים רבות מדביר מכרסמים מומלץ, שביצוע עבודה טובה עבור לקוח אחד, יאכזב לקוח אחר כשלא יצליח להביא לפתרון הדברה ראוי. כדי להימנע ממצבים כאלו, ארגון לוכדי המכרסמים בישראל מתאים את כל מה שנדרש עבורכם לקבלת שירותי הדברה מוצלחים – בהתאמה אישית לבעיה שמולה אתם מתמודדים.

WE ARE THE WORLD

חברת הדברה הלוכדים

איך זה עובד ?

כל אדם שמורשה לבצע שירותי הדברה, חייב להחזיק בהיתר הדברה בתוקף מטעם המשרד להגנת הסביבה. לכן כל המדבירים שחברים בארגון הלוכדים, הם מדבירים מוסמכים ומורשים מטעם המשרד להגנת הסביבה.

כדי שנוכל לספק לכם שירות אמין ומקצועי, ללא שיקולי פוליטיקה ומשחקי כבוד מיותרים, ארגון לוכדי המכרסמים בישראל שומר את פרטי חברות ההדברה ולא מפרסם אותם באתר. לכל לקוח שמבקש לקבל שירותי הדברה נגד מכרסמים באתר הלוכדים, תוצג תעודת היתר הדברה מהמדביר שנבחר לספק לו את השירות.

המטרה שלנו היא שביעות רצון הלקוחות ולכן לכל לקוח יותאם מדביר מכרסמים מקצועי ומנוסה, בהתאם לסוג הבעיה שאיתה הוא מתמודד ובהתאם לאזור הגיאוגרפי שבו הוא נמצא – ללא שיקולים זרים, שעלולים ליצור מצב של חוסר שביעות רצון וטיפול הדברה לא מספק עבורכם.

רשיון דקל גור הדברות

ספריית וידיאו

איך מדבירים מכרסמים בבית

סרטוני וידאו

עושות חשבון (ערוץ 10) - חרקים באוכל

המלצות ומידע נוסף

רעל עכברים

רעל עכברים

רעל עכברים הוא סוג של פיתיון כימי המשמש לחיסול עכברים, חולדות ומכרסמים אחרים. רעלים אלו נועדו להיות טעימים למכרסמים, מה שהופך אותם לשיטה יעילה להדברתם. רעלי עכברים מגיעים

קרא עוד.. »
עכבר בבית

הרחקת עכברים

הרחקת עכברים המפגש עם עכברים בבית או בגינה הוא אף פעם לא דבר נעים. עם זאת, לא מעט אנשים סובלים מנוכחות של עכברים אצלם בבית, ואם גם אתם

קרא עוד.. »
לוכד חולדות

לוכד חולדות

לוכד חולדות חולדה היא יונק ממשפחת העכבריים המצויה בעיקר באזורים עירוניים. החולדה היא מכרסם בעל רמת אינטליגנציה גבוהה באופן יחסי וקשרי חברה מפותחים. תכונות אלו ונוספות כגון חוש

קרא עוד.. »

ארגון לוכדי המכרסמים בישראל

לקבלת מענה או לדיווח מידע רלוונטי להנהלת הארגון, אתם מוזמנים לפנות אלינו:

דילוג לתוכן