חברת הדברה הלוכדים - שירותי הדברה בתל אביב רבתי

ברשיון המשרד להגנת הסביבה

לוכד עכברים בתל אביב

לוכד עכברים בתל אביב

תושבי תל אביב היקרים, יצא לכם לאחרונה לקום בבוקר לעוד יום עבודה שגרתי וגיליתם בחדרכם חבר חדש לא כל כך רצוי? החבר החדש השאיר לכם כל מיני הפתעות של גללים והפרשות שומניות בצדדי הקיר? התעוררתם בבהלה באמצע הלילה ושמעתם קולות של תזוזה וכרסום במטבחם? נוצרו לכם לפתע בעיות של נזילות באינסטלציה או ראיתם פירות חלקם אכולים על השיש? אם אחת מהסיטואציות הבאות מוכרת לכם, כנראה שעכבר הגיע לבקר בביתכם. הזמינו לוכד עכברים, שידאג לפתור עבורכם את הבעיה ולסלק את החבר בהקדם האפשרי.

 

תל אביב

חברים קטנים, אך הבעיה – לא כל כך קטנה

אם המצב שתיארו קודם מוכר לכם, כנראה שהחברים החדשים שהגיעו אליכם הביתה הם עכברים, חולדות או חפרפרות. כולם ממשפחת העכברים שמכרסמים כמעט כל דבר בבית וגורם להרס רב וכאב ראש אחד גדול. המכרסמים יכולים להוות מטרד גדול וללא טיפול עמוק ויסודי המטרד יכול ללכת ולגדול. במקום להתחיל לחפש באינטרנט על התופעה ודרכי טיפול בה, אנחנו כאן כדי לעשות לכם סדר בבלגן. בכתבה הקרובה נדבר על בעיית העכברים בעיר תל אביב, על דרכי פתרון ונמליץ על לוכד עכברים מקצועי במקרה הצורך.

 על עכברים בפרט והמכרסמים ככלל

מכרסמים הם משפחה שעכברים נמנים בה, והם מגיעים במקור ממשפחת היונקים הקטנים. אלו עלולים להוות מטרד גדול, והם יכולים לפגוע בקירות וברהיטים של הבניין או לפגוע קשות בתוצר החקלאי. קצב ההתרחבות שלהם הוא גבוה מאוד, דבר שעוזר להישרדותם ולכן, במקרה של חשש להימצאותם במרחבכם יש צורך בטיפול שורשי ויסודי שיטפל אחת ולתמיד בבעיה. חשוב לציין כי לא כל המכרסמים נחשבים למזיקים. בישראל קיימים שלושה זנים שונים של עכברים – עכבר המצוי, עכבר השדה, ועכבר הבית. כל אחד מהם ניזון משאריות מזון, אבל למעשה מכרסם גם קירות, ארונות רהיטים, צינורות, ועוד. עכברים כאלו יכולים להימצא בעיקר בביובים, בין הארונות לקיר ובחדרי אשפה.

למה חשוב לטפל בבעיית המכרסמים?

העכברים מוצאים במקומות לחים וחשוכים, לרוב בין ארונות, את ביתם. לרובינו יש בבית מקומות פוטנציאליים רבים אשר עכברים וסוגי מכרסמים שונים יכולים לשהות בהם. כאמור, לעכברים יש יכולת הישרדות גבוה ולכן ללא לכידתם הם ימשיכו להסתובב ולהתרבות בביתכם ולהשאיר הרס רב. בעיית העכברים בפרט, והמכרסמים ככלל היא בעיה גדולה יותר ממה שנדמה לנו. מלבד התחושה הלא נעימה שאנחנו חווים ברגע שאנחנו רואים מכרסם לא רצוי בביתנו, המכרסם יכול לגרום לבעיות נוספות רבות, ועל כן אסור להקל בה ראש.

  • תברואה

הצורך התברואתי הוא מובן, שכן עכברים למיניהם יכולים להיות מקור מחלות וזיהומים שונים. אין לדעת איפה העכברים האלה היו לפני שהם הגיעו אליכם הביתה, יש אפשרות שלפני כן הם הסתובבו בביוב של השכונה או בתוך הפחים ומביאים עימם את כל הלכלוך והזיהומים המסתובבים, אליכם הביתה.

  • אינסטלציה

העכברים יכולים לכרסמם כל דבר שנקלע לדרכם, ועבור האינסטלציה של ביתכם, פעולה זו עלולה להיות סכנה ממשית. העכברים יכולים לקרוע חוטי חשמל, לעשות חורים בצינורות המים והביוב ולגרום לכם לנזילות ולתקלות. כדאי לדעת כי תיקון של פגמים באינסטלציה יכול להגיע גם לעשרות אלפי שקלים, ולגרום לחור גדול בכיס.

  • מזון

אין צורך להסביר כמובן מדוע צריך לשמור מכל משמר את האוכל שאנחנו אוכלים, וכן יש צורך לשמור על סטריליות וניקיון מרבי באזור שמכינים אוכל. קל וחומר, לא נרצה שעכברים וחיות מזוהמות ומלוכלכות יסתובבו לנו ליד האוכל. בנוסף, לעיתים קרובות אלה לא מסתפקים ברק להסתובב על יד האוכל שלנו, אלא הם מרבים לאכול מכל הבא ליד, ובמיוחד מזון.

 

דרכי פתרון לטיפול בהימצאות של עכברים וחולדות

בעיית המכרסמים מתייחסת בעצם לכל הבעיות הנגרמות עקב חיות המגיעות ממשפחת המכרסמים ובניהם עכברים, חולדות, חפרפרות ועוד. למעשה, הפתרון האפקטיבי היחיד שקיים היום נגד עכברים ומכרסמים הוא בתפיסתם. פיזור רעל, אורגני או כימי, אינו נחשב יעיל בקרב המומחים בטענה שאי אפשר לחזות היכן החומר יפגוש את העכבר. פיזור רעל יכול לגרום לעכברים למות במקומות לא נגישים כגון: תעלות הביוב, בתוך הארונות, בעליית הגג. כך, זיהוי קיומו של הפגר יגיע רק כאשר הוא יסריח ואז נמצא את עצמינו במטרד תברואתי שקשה מאוד לטפלו. אופן תפיסתם יכולה לעשות במספר דרכים שונות.

  • בידיים – קצת קשה, אבל מהיר

במידה ויודעים היכן העכברים מסתתרים, או שהם נמצאים בדיוק במקום גלוי ונגיש, ניתן להצטייד בכפפות כדי להגן על עצמינו מפני מחלות ונשיכות ולתפוס אותם.

  • מלכודות

רוב תפיסות העכברים מתבצעים על ידי מלכודות. ישנם סוגים שונים של מלכודות- מלכודות שהורגות את המכרסם שנתפס במלכודת, ומלכודות שאינן הורגות את המכרסם, אלא רק תופסות אותו. סוג המלכודות השני עדיף מאחר שהוא שומר על המרחב האקולוגי של הטבע, שומר על מוסריות הלוכד ולא מלכלך את שטח הלכידה.

  • הלוכדים

המדביר דקל גור בפעולה

הניסיון הוא המפתח להצלחה של לכידת עכברים ומכרסמים. במידה וצריך להשתמש במלכודות, רכישת ניסיון של לכידות עוזרת לנו להבין בדיוק היכן הכי כדאי למקם את המלכודות על מנת לתפוס את העכברים. רוב האנשים נתקלים במספר מועט של לכידות ולכן אין להם את הידע ואת הניסיון הדרושים כדי לדעת היכן למקם את המלכודות. אנחנו בחברת הלוכדים או בשמינו המלא, הלוכדים – שירותי הדברה בתל אביב רבתי,  הצבנו לעצמינו מטרה להביא אנשי צוות מקצועיים ומסורים, שיעניקו לכם את השירות הטוב ביותר. אנשינו בעלי ניסיון רב בהדברה ולכידות, ונשמח לעמוד לשירותיכם ולפתור עבורכם את בעיית המכרסמים, בכל מקום שהוא. אנשי הצוות המסורים יטפלו בכל התהליך, החל מהצבת המלכודות במקומות אסטרטגים, ועד לשחרור המכרסמים בטבע הרחק הרחק ממקום מגוריכם, במחיר שנוח לכל כיס.

שעות הפעילות: ימים א'-ה' מ- 7:00 עד 24:00. ביום שישי עד השעה 14:00, במוצאי שבת – מצאת השבת עד חצות (לא עובדים בשבת).

לסיכום,

לסיכומו של עניין, טיפול בהימצאות עכברים בבית, במשרד, או בכל מקום שהוא, עלול להיות חוויה לא נעימה כלל הדורשת מאמץ רב. על כן – כדאי להיעזר באנשי מקצוע המומחים ובקיאים בתחום זה .תושבי תל אביב והסביבה, במידה ואתם חושדים שיש לכם חבר חדש בדירה, אבל לא רצוי במיוחד,  פנו עוד היום לחברת הלוכדים – שירותי הדברה בתל אביב רבתי.

תוכן עניינים

דקל גור

דקל גור

מדביר ולוכד מומחה לזוחלים מכרסמים וחרקים

ספריית וידיאו

המלצות ומידע נוסף

רעל עכברים

רעל עכברים

רעל עכברים הוא סוג של פיתיון כימי המשמש לחיסול עכברים, חולדות ומכרסמים אחרים. רעלים אלו נועדו להיות טעימים למכרסמים, מה שהופך אותם לשיטה יעילה להדברתם. רעלי עכברים מגיעים

קרא עוד.. »
עכבר בבית

הרחקת עכברים

הרחקת עכברים המפגש עם עכברים בבית או בגינה הוא אף פעם לא דבר נעים. עם זאת, לא מעט אנשים סובלים מנוכחות של עכברים אצלם בבית, ואם גם אתם

קרא עוד.. »
לוכד חולדות

לוכד חולדות

לוכד חולדות חולדה היא יונק ממשפחת העכבריים המצויה בעיקר באזורים עירוניים. החולדה היא מכרסם בעל רמת אינטליגנציה גבוהה באופן יחסי וקשרי חברה מפותחים. תכונות אלו ונוספות כגון חוש

קרא עוד.. »
Facebook
Twitter
Pinterest
Tumblr
Telegram
WhatsApp
Email
דילוג לתוכן