חברת הדברה הלוכדים - שירותי הדברה בתל אביב רבתי

ברשיון המשרד להגנת הסביבה

הדברת עכברים וחולדות

הדברת עכברים וחולדות

נוכחות של עכברים וחולדות באזור שלכם היא דבר לא נעים, ובמקרים רבים יכול להיות גם מסוכן. לאור זאת, ברגע שגיליתם אפילו סימן אחד לנוכחות שלהם, עליכם לפעול כמה שיותר מהר על מנת להדביר אותם בצורה מוחלטת. הלוכדים כאן כדי לספר לכם איך בדיוק תוכלו לעשות את זה, וכמובן, מהן הנקודות החשובות שעליהן צריך להקפיד במהלך הליך ההדברה.

עכברים וחולדות בבית

מהרגע שגיליתם שעכברים נכנסו אליכם הבייתה, השלווה שלכם הולכת להיות מופרת עד שתצליחו לבצע הדברה מוחלטת שלהם. מדביר עכברים עובד במגוון שיטות אולם כולן נועדו לאפשר לכם לגור בבית ללא הנוכחות של העכברים או החולדות. אנחנו כאן כדי לספר לכם איך בדיוק עובד מדביר עכברים, ומה הדברים שעליהם חשוב להקפיד כאשר ניגשים להליך ההדברה.

עכברים

איתור העכברים

אחד הקשיים המרכזיים שבו נתקל כל מדביר כאשר הוא ניגש לביצוע הדברה של עכברים או חולדות הוא חוסר הוודאות לגבי המקום שבו הם שוהים. המכרסמים הללו מסוגלים להיכנס דרך מקומות רבים בבית, ולכן הדבר הראשון שעלינו לעשות הוא להבין מהיכן בדיוק הם נכנסים. בהמשך נספר לכם על החשיבות הרבה שיש לאיטום של אותם מקומות.

 

פיזור רעלים

הרעל שיכול להרוג את עכברים צריך להיות מספיק חזק כיון שמדובר על חיה יחסית גדולה, וכמות הדברה שבה אנחנו משתמשים כדי להדביר מזיקים אחרים לא בהכרח תספיק. לאור זאת חשוב לנקוט במשנה זהירות כאשר מבצעים את ההדברה הזו. היתרון בשיטת ההדברה הזו הוא בכך שהיא תוכל לספק לכם שקט מעתה והלאה, ולא תסבלו עוד מהנוכחות של המכרסמים הללו.

 

שימוש בחומרים מתאימים

ההדברה שהלוכדים מבצעים עבורכם היא הדברה ירוקה, שנועדה למזער עד כמה שניתן את הנזק שנגרם לסביבה במהלך ההדברה. חומרי ההדברה הם חומרים כימיים שנחשבים די אלימים, ולכן חשוב עד כמה שניתן לעשות שימוש בחומרים ירוקים, וזה בדיוק מה שאנחנו בלוכדים מנסים לעשות.

 

הדברת העכברים והחולדות

הדברה היא תהליך כימי שבו אנחנו מפזרים חומרים שונים שנועדו למנוע מבעלי חיים לשהות באזור מסוים. בשלב הראשוני המפגש עם החומרים הללו פשוט הורג את אותם בעלי חיים, ולאחר מכן אנחנו מקווים שהוא פשוט יגרום להם לא להגיע לאזור שבו החומר נמצא. מדביר חולדות עושה שימוש בחומרים שדוחים חולדות, ואמורים להבטיח סביבה נקייה מהן.

 

פתרונות נוספים

על אף שהיעילות של הדברה אינה מוטלת בספק, חשוב להבין שיש עוד כמה פעולות שכדאי מאוד לבצע אם אנחנו רוצים להבטיח שלא נפגוש עכברים בבית. הדבר הראשון שכדאי לעשות הוא לאטום כל כניסה שממנה העכברים יכולים להיכנס. זה כולל כמובן פתחי ביוב, צינורות או תעלות שונות שנמצאות בבית.

העכברים גמישים מאוד וכמעט בכל מקום הם יכולים לעבור. עליכם לוודא שכל הפתחים מכוסים במכסה, או במקרה הצורך מכוסים עם רשת צפופה שלא מותירה לשום דבר את האפשרות לעבור דרכה.

 

מלכודות וחתולים

במידה והעכברים או החולדות כבר נמצאים אצלכם בבית, הדבר החשוב ביותר הוא לדאוג שמי שנכנס יצא, ואת זה אפשר לעשות בעזרת מלכודות מתאימות. פריסה של מספר מלכודות בבית תעזור לכם בסבירות די גבוהה ללכוד אותם ולהוציא אותם מהבית שלכם. אחרי שתוודאו שהשטח נקי מהם, תוכלו לבצע הדברת עכברים וחולדות שתדאג לכם מעתה והלאה.

אם אתם גרים בבית עם חצר, נוכחות של חתולים יכולה מאוד לעזור בהקשר של עכברים. העכברים נחשבים למזון מועדף על החתולים, ואם תאכילו את החתולים כך שהם יאהבו לשהות אצלכם בחצר, הם כבר יוכלו לטפל היטב בנוכחות של העכברים שם.

 

שמירה על ניקיון וסדר

עכברים נמשכים למקומות שבהם יש להם מזון, מה שאומר שמצבורי אשפה הם מקום אהוב עליהם. אם אתם סובלים מנוכחות מוגברת של עכברים וחולדות בדקו האם יש באזור לכם מצבורי אשפה שניתן לפנות אותם. בדקו שבסביבה שלכם אין ערמות של ציוד שמונחות ללא שימוש, כיון שאלו בדיוק המקומות שהופכים להיות מושבות של עכברים.

 

בטיחות

בניגוד להדברה עצמית שאותה אנחנו עושים עם חומרים שניתן לקנות בכל סופרמרקט, כאשר מדברים על הדברה מקצועית חשוב להבין שמצב שונה לחלוטין. במהלך הדברה מקצועית נעשה שימוש בחומרים מסוכנים, כאלו שעלולים להיות מסוכנים גם לבני אדם. הקפידו לבחור במדביר שפועל לפי תקני הבטיחות המחמירים ביותר כדי לשמור על ביטחונכם האישי.

ישנם מקרים שבהם לא תוכלו לשהות באזור שבו נעשתה הדברה למשך זמן מה. מלאו בקפידה אחרי ההוראות של המדביר, הן חשובות לא רק כדי שההדברה תצליח אלא גם גם כדי שאתם לא תיפגעו ממנה בשום צורה.

מחיר ההדברה

לפני שאתם ניגשים לביצוע הדברה, סביר להניח שתעשו השוואת מחירים בין ספקים שונים כדי לבחור את מי שמציע לכם את המחיר הטוב ביותר. חשוב להבין שהדברה מקצועית היא משהו לא זול, ואם מצאתם מי שמציע לכם שירות זול במיוחד, הדבר הזה צריך להדליק אצלכם נורה אדומה, כיון שייכתן שהמחיר נועד להסתיר שירות לקוי.

אין שום סיבה ללכת על המדביר היקר ביותר, אולם מה שחשוב להבין הוא שהפרמטר המרכזי לבחירת מדביר צריך להיות האיכות של המדביר ולא המחיר שהוא מציע לכם. מדביר איכותי שיעשה עבורכם את העבודה פעם אחת, יוכל לחסוך לכם הרבה מאוד כאב ראש בעתיד. בנוסף, תוכלו להיות בטוחים שהדברה אחת הספיקה כדי להעלים את העכברים.

 

הלוכדים

כאשר אתם ניגשים לחפש אחרי מדביר מקצועי, הלוכדים הם בדיוק מי שאתם צריכים לדבר איתם. החברה מחזיקה בצוות מיומן והיא בעלת ניסיון רב בהרחקת עכברים וחולדות באזורים שונים. הצוות של החברה עושה שימוש בציוד מתקדם, וישמח להעניק לכם מהניסיון הרב שלו על מנת לדאוג שהאזור שלכם יהיה נקי מנוכחות של מכרסמים לא רצויים.

ככל שתפנו אלינו מוקדם יותר, כך נוכל לעזור לכם בצורה יותר יעילה, ולדאוג שכמה שיותר מהר תוכלו לחזור לחיות בצורה שלווה בלי עכברים וחולדות. הלוכדים עושים שימוש במגוון שיטות, ויודעים לתת מענה לכל סיבה שבגינה העכברים מצאו את מקומם בבית שלכם.

הלוכד ומדביר דקל גור עם לקוח מרוצה
הלוכד ומדביר דקל גור עם לקוח מרוצה

דקל גור בפעילות מקיפה

 

לסיכום

הדברת עכברים וחולדות צריכה להיעשות במשנה זהירות על ידי מדביר מקצועי. המקצועיות חשובה הן מצד הבטיחות, לאור העובדה שהמדביר עושה שימוש בחומרים מסוכנים וכמובן מצד הצלחת ההדברה. ישנם מקרים מורכבים שבהם לא יהיה קל להדביר את העכברים והחולדות ולכן חשוב שמי שנותן לכם שירות יהיה איש מקצוע מנוסה שיודע להתמודד עם כל תרחיש בהקשר הזה

תוכן עניינים

דקל גור

דקל גור

מדביר ולוכד מומחה לזוחלים מכרסמים וחרקים

ספריית וידיאו

המלצות ומידע נוסף

רעל עכברים

רעל עכברים

רעל עכברים הוא סוג של פיתיון כימי המשמש לחיסול עכברים, חולדות ומכרסמים אחרים. רעלים אלו נועדו להיות טעימים למכרסמים, מה שהופך אותם לשיטה יעילה להדברתם. רעלי עכברים מגיעים

קרא עוד.. »
עכבר בבית

הרחקת עכברים

הרחקת עכברים המפגש עם עכברים בבית או בגינה הוא אף פעם לא דבר נעים. עם זאת, לא מעט אנשים סובלים מנוכחות של עכברים אצלם בבית, ואם גם אתם

קרא עוד.. »
לוכד חולדות

לוכד חולדות

לוכד חולדות חולדה היא יונק ממשפחת העכבריים המצויה בעיקר באזורים עירוניים. החולדה היא מכרסם בעל רמת אינטליגנציה גבוהה באופן יחסי וקשרי חברה מפותחים. תכונות אלו ונוספות כגון חוש

קרא עוד.. »
Facebook
Twitter
Pinterest
Tumblr
Telegram
WhatsApp
Email
דילוג לתוכן