חברת הדברה הלוכדים - שירותי הדברה בתל אביב רבתי

ברשיון המשרד להגנת הסביבה

הדברה בתל אביב

כשמדברים על הדברת מזיקים ועל העיר תל אביב אין ספק שהדבר הראשון שקופץ לראש זה חולדות ומכרסמים. עיר שוקקת חיים ומלאה במרכזי מסחר ושווקים כמו תל אביב בוודאי תייצר סביבה מתאימה עבור סוגי המכרסמים השונים ותהיה קרקע פורייה לקינון והתפשטות של חולדות ועכברים. חברת הלוכדים מספקת שירותי הדברה בתל אביב כבר למעלה מ 15 שנים ומתמחה בכל שיטות ההדברה שיביאו להרחקת חולדות ועכברים מאזור הבית שלכם. אנו זמינים למתן שירות 24 שעות ביממה ומתחייבים למחירים זולים ושירות מקצועי ואמין – עם התחייבות לתוצאות.

חברת הדברה "הלוכדים" משתדלת לעשות שימוש בחומרי הדברה ירוקה ככל שניתן, דבר בעל חשיבות רבה בכל אזור עירוני ובמיוחד כשמדובר בביצוע הדברה בעיר תל אביב. שימוש ברעל לצורך הדברה יכול להביא לתגובת שרשרת שתרעיל בעלי חיים נוספים כגון ציפורים, חתולים ועוד.. הדברת מכרסמים בתל אביב חייבת להיעשות באופן אחראי ע"י מדביר מוסמך שמבין כיצד להשתמש במלכודות וכיצד ניתן לשלב אותן עם הדברה ירוקה בתרכובות עם ריכוזי רעלים שונים שיתאימו למוקדים אותם הוא מדביר.

הניסיון עושה את ההבדל

ההבדל בין מדביר חולדות מומלץ בתל אביב ובין מדביר שמלכתחילה הייתם מעדיפים לא לפנות אליו, זה דבר אחד – ניסיון השטח שיש לו. חולדות הן חיות אינטליגנטיות ולא כל מי שקורא לעצמו לוכד חולדות יצליח בוודאות ללכוד חולדה שפלשה לבית, חנות, מחסן או חצר. אפילו לכידת עכברים, שלא נחשבים לאינטליגנטים כמו החולדות, זו משימה קשה יותר עבור לוכד עכברים בתל אביב מאשר לוכד עכברים בעיר אחרת, זאת בזכות תנאי השטח המאתגרים של תל אביב וריבוי אפשרויות המילוט של המכרסמים אל מחילות מתחת לפני הקרקע – בין אם במעברי הביוב, תשתיות התקשורת או מנהרות התחבורה של הרכבת הקלה, מחלפי הכבישים ועוד.

הדברה בתל אביב צריכה לקחת בחשבון מניעה של הגעת המכרסמים לאותו המקום שוב, לכן מדביר תל אביבי קודם יזהה את מוקד כניסת המכרסמים ורק לאחר שניתח את מסלול המכרסמים הוא יוכל להתאים טיפול הדברה מקצועי שימגר את המכרסמים הקיימים וימנע הופעה מחודשת של מכרסמים נוספים.

הדברה ירוקה נגד מכרסמים

השימוש במונח הדברה ירוקה הפך לאקט שיווקי עבור חברות הדברה בתל אביב ולא תמיד הלקוח מבין לגמרי מה מסתתר מאחורי ההגדרה היפה שגורמת לו לחשוב שמדובר בהדברה ללא כל שימוש ברעל. בפועל הדברה ירוקה כן משלבת רעל בתרכובת ההדברה המשמשת את המדביר, פשוט מדובר ברעל בריכוז נמוך הרבה יותר מחומרי הדברה רגילים. הדברה טבעית וירוקה 100% לא תצליח לעשות את העבודה באזורים קשים כמו דרום תל אביב והיא גם לא תועיל לריסוס פתח ביוב של בניין ברחוב דיזינגוף או פלורנטין.

מדביר חולדות ועכברים המתמחה בהדברה ירוקה ידע להכין תרכובות שונות שריכוז הרעלים בהם מותאם למקום בו הוא רוצה לעשות הדברה. לוכד חולדות בתל אביב ידע לשלב שימוש במלכודות חכמות כמו "תיבת האכלה" ללכידת חולדה בחדר מדרגות של בניין או בחצר שצמודה לדירת קרקע, יחד עם ריסוס פתחי ביוב קרובים ודיווח למוקדי התברואה העירוניים במידת הצורך אם התשתית פגומה ומאפשרת כתוצאה מכך נגישות קלה לחולדות ועכברים.

ממה צריך להיזהר?

כמו בכל תחום אחר בחיים, סימן האזהרה הראשון שצריך לתפוס את תשומת לבכם זה מחיר הדברה זול. מי שמתהדר במחירי הדברה זולים הוא או מדביר מתחיל שמנסה לתפוס כל עבודה שאפשר, או מדביר שמשתמש בחומרי הדברה זולים ולא מתכוון לספק לכם שירות כמו שצריך שיביא לפתרון הבעיה. זה לא אומר ששירותי הדברת חולדות בתל אביב חייבים להיות יקרים, פשוט אל תלכו על מדביר חולדות שמציע מחיר זול הרבה יותר מכל היתר – זה עלול בסוף לעלות לכם ביוקר.

WE ARE THE WORLD

למה אנחנו ?

יש לנו צוות מדבירים בתל אביב שמכיר את תנאי השטח מצוין ויש לו ניסיון בהדברת חולדות ועכברים באזורים הכי נגועים בתל אביב – שכונת פלורנטין, אזור הנמל ושטחי טיילת תל אביב, רחוב אלנבי ואזורי בילוי נוספים כגון קרליבך, רחוב הארבעה, אחד העם ועוד.. שכונות מגורים כמו לה גוארדיה וקיבוץ גלויות הנמצאות באזורי רכבת תל אביב, שטח הירקון ועוד..

אנחנו מספקים גם שירות הדברה לעסקים בתל אביב, אז אם אתם חנות או מסעדה, אולם אירועים או בית מלון או בית קפה, חייגו אלינו ובקשו לקבל פרטים אודות שירותי הדברה לעסקים בתל אביב.

כל לוכד חולדות בתל אביב יודע – כדי לבצע עבודה טובה שתביא ללכידת כל החולדות במתחם הנגוע, לפעמים יש צורך להגיע למקום כמה פעמים ולבצע את העבודה בכמה שלבים. אצלנו תקבלו 100% אחריות לביצוע העבודה, עד למיגור מלא של כל המכרסמים במקום!

המומחיות שלנו היא שימוש בחומרי הדברה ירוקה. עבור כל מתחם אנו מכינים תרכובת הדברה ירוקה אישית שתתאים לתנאי השטח ולסוג המזיקים שצריך להדביר, בנוסף לשימוש בסוגי מלכודות נגד מכרסמים ואמצעי מניעה שיעזרו לשמור על המתחם נקי למשך זמן רב.

נוכל לספק לכם זמינות מידית לשירותי הדברה בתל אביב והסביבה. צוות המדבירים שלנו פועל מידי יום באזור תל אביב, רמת גן, גבעתיים, בני ברק, ויתר הערים שסובבות את תל אביב, לכן נוכל לספק לכם שירות מידי, מהיר ומקצועי.

מחיר הדברה בתל אביב

מחיר הדברת מכרסמים בתל אביב מתייחס לשלושה סוגי מכרסמים עיקריים: חולדות, עכברים וחפרפרת. מן הסתם הביקוש הגבוה ביותר הוא עבור הדברת חולדות בתל אביב, שירותי לוכד חולדות ועכברים וטיפול הדברה קבועה לעסקים, כאשר את העכברים נמצא יותר באזורי השכונות המרוחקות מהעיר – רמת החייל, רמת אביב וכו'.. את החולדות נמצא יותר במרכזי העיר ואת החפרפרת נמצא בעיקר בשטחים הירוקים של פארק הירקון, גני יהושוע וכדומה.

שיטות הדברה

כמה עולה מדביר בתל אביב ?

מחיר הדברה לדירה בתל אביב יקבע לפי גודל שטח הדירה ורמת הנגיעות הקיימת בה, להערכת טווח המחירים אפשר לומר שהמחיר עבור הדברת עכברים בדירה בתל אביב ינוע בין 390 ₪ ל – 420 ₪. 

מחיר הדברת חולדות בדירה בתל אביב יהיה זהה לזה של עכברים, אך כאשר מדובר בבית פרטי או בדירת קרקע המחיר ינוע בין 440 ₪ ל – 550 ₪. עלות שירותי הדברה לבניין בתל אביב תהיה בסביבות ה – 400 ₪ לבניין 4 קומות ומטה, או בסביבות 480 ₪ לבניין 4 קומות ומעלה.

מחיר הדברה לעסקים בתל אביב ינוע בין 200 ₪ ל – 500 ₪ כאשר מדובר בתחזוקה חודשית קבועה, ואם מדובר בשירות חד פעמי המחיר ינוע בין 400 ₪ ל – 900 ₪, תלוי ברמת הנגיעות ובתנאי השטח במקום.

ספריית וידיאו

הדברת עכברים בבית

סרטוני וידאו

ריסוס לחצר נגד עכברים

המלצות ומידע נוסף

רעל עכברים
המלצות להדברה

רעל עכברים

רעל עכברים הוא סוג של פיתיון כימי המשמש לחיסול עכברים, חולדות ומכרסמים אחרים. רעלים אלו נועדו להיות טעימים למכרסמים, מה שהופך אותם לשיטה יעילה להדברתם.

גלו יותר »
עכבר בבית
המלצות להדברה

הרחקת עכברים

הרחקת עכברים המפגש עם עכברים בבית או בגינה הוא אף פעם לא דבר נעים. עם זאת, לא מעט אנשים סובלים מנוכחות של עכברים אצלם בבית,

גלו יותר »
לוכד חולדות
המלצות להדברה

לוכד חולדות

לוכד חולדות חולדה היא יונק ממשפחת העכבריים המצויה בעיקר באזורים עירוניים. החולדה היא מכרסם בעל רמת אינטליגנציה גבוהה באופן יחסי וקשרי חברה מפותחים. תכונות אלו

גלו יותר »
דילוג לתוכן