חברת הדברה הלוכדים - שירותי הדברה בתל אביב רבתי

ברשיון המשרד להגנת הסביבה

הדברה ברמת גן

ניתן לחלק את העיר רמת גן לשני אזורים: אזור המגורים הכולל את השכונות והמרכזים המסחריים, והאזור "הירוק" הכולל את הפארקים והספארי. מטבע הדברים, בעיר פעילה ומליאת מרכולים ומסעדות כמו רמת גן, קיימת סבירות גדולה ביותר לפסולת רבה הנוצרת במקום הן מצד שכונות המגורים והחנויות, והן מצד פעילות התושבים באזורי הטבע והגנים.

כתוצאה מכך מגיעים סוגי מזיקים רבים, לרוב מכרסמים כגון עכברים וחולדות, וללא טיפול הדברה הולם הם יפרו את רווחת התושבים ויהווה מטרד. בעיר בעלת אופי כזה, החשיבות של שירותי הדברה ברמת גן הופכת מרכיב משמעותי ביכולת להתנהל בנוחות במרחבי העיר.

חולדות ועכברים באזורי העיר

את שטח הפעילות של עכברים וחולדות מאפיינים תנאים שונים, אך אין ספק ששני המכרסמים הללו הם מקור לנזקים, מחלות ועוגמת נפש. אף אחד לא היה רוצה לפגוש חולדה בחצר הבית בשעות הקטנות של הלילה, כמו שלא היינו רוצים לגור בבניין שיש בו מכת עכברים וכמה פעמים שנצליח ללכוד עכברים בבית זה לא יספיק כדי למגר את הופעתם שוב ושוב. יש מקרים שבהם צריך לחייג למדביר ברמת גן כדי לקבל טיפול מקצועי ומקיף, שיטפל בבעיית המכרסמים מהשורש.

המראה של חולדות ועכברים שונה, וגם האופי של שני המכרסמים שונה באופן קיצוני. העכבר פחדן והססן, החולדה לעומת זאת נועזת ואלימה. העכבר לרוב יברח מחיוב מחמד ביתיות, אך החולדה לא תוותר בקלות על מזון ובלי שום בעיה תיכנס לעימות עם בעלי החיים כדי לגרום להם לתפוס מרחק.

איך לזהות ?

חולדה תשאיר בלגאן גדול במקום בו היא ביקרה. היא תקרע שקיות, תהפוך את החפצים ותתנהג בתקיפות. לעומת זאת עכברים ינסו להסוות את עקבותיהם כדי שאף אחד לא ירגיש שהם פועלים במקום.

הדרך הטובה להבדיל בין השניים זה גודל הגללים שהם משאירים מאחור. אם יש לכם עכברים בבית, הם ישאירו גללים קטנים בפינת מגירות, על השיש במטבח וכדומה. אם מדובר בחולדה, תמצאו גללים גדולים הרבה יותר וסביר להניח שאם תסתכלו טוב תמצאו גם נזקים שהחולדה החלה ליצור במקום.

WE ARE THE WORLD

ריסוס ושיטות הדברה

כיום כמעט וכבר לא עושים שימוש בריסוס כימי לצורכי הדברה. שימוש בחומרים רעילים ומסוכנים מביא לפגיעה באדם, בחי ובצומח, וגם אם האפקטיביות שלו נגד מכרסמים ומזיקים בכלל גבוהה – חברות הדברה ברמת גן ובכל אזור עירוני ושוקק חיים יעדיפו לעשות שימוש בחומרי הדברה ירוקה. הדברה ירוקה תורמת לאיזון האקולוגי בכך שהיא נמנעת משימוש בחומרים רעילים המזיקים לסביבה. רעלים נספגים באזורי שטח שונים ובכך מסכנים את הבריאות של התושבים.

בנוסף, חומרי הדברה ירוקה מתפרקים מהר מאוד, כך שגם אם הם יבואו במגע עם אדם או בעל חיים כלשהו, הרי שהם כבר איבדו מיעילותם ולכן השימוש בהם יותר מתאים לסביבה ביתית. היעילות של הדברה ירוקה מחייבת הזמנת מדביר עם ניסיון רב וידע מקצועי. יש להזמין רק מדבירים מומחים כדי לבצע הדברה ירוקה, במיוחד אם מזמינים מדביר ברמת גן ובאזורי ערים דומות במרכז.

הדברה ירוקה היא תרכובת המשלבת רעלים בריכוז נמוך מאוד, יחד עם חומר סינתטי שמטבעו דוחה חרקים. כדי להשיג תוצאות הדברה טובות ויעילות – צריך מדביר שיודע להתאים את תרכובת ההדברה לסוג המזיקים ולתנאי השטח שממנו נרצה למגר אותם.

נזקי מכרסמים ברמת גן

המפגש עם חולדות ברמת גן הוא ללא ספק מפגש לא נעים. למעשה המפגש עם כל סוגי המזיקים שפולשים לבית הוא לא מפגש נעים, אך בייחוד כשמדובר בחולדה. חוק ראשון זה לא להתמהמה, אם ראיתם חולדה בבית – הזמינו מיד הדברת חולדות. הן יוצרות נזקים לתשתיות וחוטי חשמל, פעמים רבות הנזק יעשה לתשתיות מתחת לאדמה או בתוך הקירות, והעלות של הנזק תגדל באופן משמעותי עבורכם עד שתחפשו חברת הדברת חולדות ברמת גן ותקבלו טיפול הדברה מקצועי נגד חולדות.

את כמות הקריאות לבצע הדברת עכברים ברמת גן אנו מקבלים בעיקר מבעלי דירות הגרים באזורי העיר. תנאי המקום מתאימים לרביצת עכברים ואלו מחפשים כל מקום וכל הזדמנות על מנת להתרבות ולהתפשט במרחב העירוני הבנוי. עכברים יכולים לבוא במגע עם האוכל שלכם מבלי שאפילו שמתם לב. מיותר לציין שלעכברים יש מחלות וחיידקים שלא נרצה להכניס לגוף, לכן יש למגר את הופעת המכרסמים במהירות האפשרית.

שיטות הדברה

עובדות שחשוב לדעת

כשמזמינים מדביר חולדות ברמת גן כדאי לוודא שטיפול ההדברה יכלול הדרכה לטיפול מונע ותחזוקה שוטפת המונעת מהמזיקים לחדור למרחב הפרטי. אזורים בעלי סיכון גבוה להימצאות עכברים וחולדות יצריכו טיפול תחזוקה באופן שוטף או דיווח וניהול פניה למוקדי התברואה העירוניים. תעלות הביוב, אזורי אשפה במרכזי מסחר, שטחים פתוחים ועוד, יוכלו לקבל מענה מצד העירייה ובכך להביא להקטנה משמעותית של אפשרויות החדירה של חולדות ועכברים למקום.

עכברים וחולדות לא באים לבד והם אף פעם לא מרחיקים לכת יותר מידי מהקן שלהם. העכברים מתרחקים מהקן למרחק של עד 70 מטר וחולדות עד מרחק של 25 מטר בלבד. אם ראיתם מכרסם בחצר או בבית, כנראה שהקן המרכזי כבר בדרך אליכם. היכן שיש מכרסם אחד, יש עוד אחד ועוד..

מכרסמים הם מסוג המזיקים שקשה מאוד ללכוד באופן עצמאי. אפשר לתפוס אחד או כמה אבל זה לא יביא למיגור מלא של המזיקים וכעבור כמה זמן נראה אותם שוב מתרבים באזור. כדי לטפל בבעיית מכרסמים כדאי להזמין מדביר חולדות ועכברים שמספק טיפול יסודי ומקיף, מדביר ברמת גן שמכיר את תנאי השטח הסביבתיים ואת תנועת המכרסמים בניסיון לחדור לשטח העירוני.

גם אתם סובלים ממכרסמים בגינה? או שמצאתם עכבר או חולדה, בתוך הבית או מחוצה לו? תנו לנו לפטור אתכם מהעונש הזה. נשלח מדביר מוסמך שיזהה את המזיק ויאתר את הקן שממנו הוא מגיע, לאחר מכן נמצא את השיטה להדברה בצורה הטובה ביותר ואת חומרי ההדברה המתאימים ביותר לביצוע העבודה. אנו מתמחים במגוון שיטות הדברה ירוקה, בין אם על ידי מלכודות ובין אם בשימוש חומרי הדברה לריסוס או מריחה.

חברתנו מתמחה במתן שירותי הדברה ברמת גן למעלה מעשרים שנים. אנו מספקים שירותי הדברת מכרסמים ברמת גן גם למגזר הפרטי וגם לעסקים, מחסנים, מרכזי מזון וגופים מוניציפאליים. על דגלנו חרוט הכלל לשים את הלקוח במרכז, להתחשב בצרכיו, ולתת לו את השירות היעיל והטוב ביותר – במינימום השקעה מצידו ומקסימום תוצאות מצידנו.

מחיר הדברה ברמת גן

מחיר הדברה לדירה ברמת גן יקבע לפי גודל שטח הדירה ורמת הנגיעות הקיימת בה, אפשר לקבוע את טווח המחירים עבור הדברת עכברים ברמת גן בין 390 ₪ ל – 420 ₪. מחיר הדברת חולדות ברמת גן יהיה זהה לזה של עכברים, אך כאשר מדובר בבית פרטי או בדירת קרקע המחיר ינוע בין 440 ₪ ל – 550 ₪. שירותי הדברה לבניין ברמת גן עבור ועד המחיר יהיה כ 400 ₪ לבניין בעל 4 קומות ומטה, או בסביבות ה – 480 ₪ לבניין בעל 4 קומות ומעלה.

מחיר הדברה לעסקים ברמת גן ינוע בין 200 ₪ ל – 500 ₪ אם מדובר בתחזוקה חודשית קבועה. במקרה של שירות חד פעמי לעסק המחיר ינוע בין 400 ₪ ל – 900 ₪, תלוי ברמת הנגיעות ובתנאי השטח במקום.

ספריית וידיאו

לכידת חולדה במשרד

סרטוני וידאו

הדברת חולדות בחנות

המלצות ומידע נוסף

רעל עכברים
המלצות להדברה

רעל עכברים

רעל עכברים הוא סוג של פיתיון כימי המשמש לחיסול עכברים, חולדות ומכרסמים אחרים. רעלים אלו נועדו להיות טעימים למכרסמים, מה שהופך אותם לשיטה יעילה להדברתם.

גלו יותר »
עכבר בבית
המלצות להדברה

הרחקת עכברים

הרחקת עכברים המפגש עם עכברים בבית או בגינה הוא אף פעם לא דבר נעים. עם זאת, לא מעט אנשים סובלים מנוכחות של עכברים אצלם בבית,

גלו יותר »
לוכד חולדות
המלצות להדברה

לוכד חולדות

לוכד חולדות חולדה היא יונק ממשפחת העכבריים המצויה בעיקר באזורים עירוניים. החולדה היא מכרסם בעל רמת אינטליגנציה גבוהה באופן יחסי וקשרי חברה מפותחים. תכונות אלו

גלו יותר »
דילוג לתוכן