חברת הדברה הלוכדים - שירותי הדברה בתל אביב רבתי

ברשיון המשרד להגנת הסביבה

הדברה ברחובות

אם אתם מחפשים מדביר ברחובות עליכם לפנות רק למדביר מוסמך עם רישיון היתר הדברה בתוקף. מעבר לרישיון ההדברה, שהוא תנאי הכרחי וחשוב, כשאתם בוחרים חברת הדברה ברחובות כדאי מאוד לבחור חברה בעלת ניסיון בעבודת שטח ועדיף כזו שמנוסה בביצוע עבודות הדברה בעיר רחובות באופן ספציפי. האופי הייחודי שמאפיין את שטחי העיר מאפשר תנאים אידאליים לקינון מכרסמים והגעתם לשכונות המגורים באזורים השונים, הן בגלל ריבוי שטחים חקלאיים ומרחבי טבע פתוחים והן בגלל בניה חדשה שגורמת למכרסמים לנטוש את מקומות הקינון שלהם בחיפוש אחר אזורי מחיה חדשים.

קינון והתפשטות במתחם

מכרסמים שברחו משטח חקלאי שהפך לאתר בניה יחפשו שני דברים כדי לקבוע את מקום מושבם החדש – מזון והגנה. הפסולת שבני אדם מייצרים היא מקור מזון מצוין עבור חולדות ועכברים, היא נגישה וזמינה תמיד ויש ממנה מלאי גדול שמספיק לכולם. מחילות מסתור יספקו למכרסמים הגנה מפני חשיפה לטורפים בעלי כנף וברגע שהנגישות ממקום המסתור למקורות המזון קלה ומהירה, המכרסמים ירגישו מוגנים ויתחילו לקנן ולהתרבות במקום.

חברת הלוכדים – הדברת מכרסמים

חברת הלוכדים מתמחה במגוון רחב של פתרונות הדברה נגד מכרסמים ברחובות והסביבה, יש לנו צוות מדבירים מנוסה ומיומן שמכיר את תנאי השטח בעיר רחובות ויודע לספק מענה מקיף שכולל: מיגור מלא של כל המכרסמים במקום, הדרכה לטיפול מונע בשגרה השוטפת, והתנהלות מול גופי תברואה עירוניים שאחראיים לספק מענה עבור תשתיות לקויות ומוקדי תברואה בעייתיים, הגורמים להתפשטות מכרסמים אל תוך אזורי המחיה של התושבים.

יש לנו את הניסיון ואת הכלים המקצועיים כדי לספק שירותי הדברה ברחובות עם 100% אחריות על כל עבודה של הדברת חולדות, הדברת עכברים או הדברת חפרפרת. אנו מקפידים על שימוש בחומרי הדברה ירוקה, לרבות שימוש בסוגים שונים של מלכודות נגד מכרסמים והתאמת טיפול מונע להגנה ארוכת טווח מפני קינון מחודש של המכרסמים במקום. הדברת מכרסמים ברחובות חייבת להתבצע באופן אחראי! לפני שאתם מזמינים מדביר ברחובות וודאו שאין בפעולות ההדברה סכנה לבעלי חיים או לילדים קטנים שעלולים לבוא במגע עם חומרי ההדברה.

WE ARE THE WORLD

התאמת טיפול הדברה

כדי להתאים טיפול הדברה שיביא לתוצאה המחזיקה לאורך זמן, צריך לזהות את הגורמים שמאפשרים למכרסם לקנן במקום ולהבין את תנאי השטח בכל האזור שמקיף את מוקד הנגיעות. טיפול נגד הדברת חולדות ברחובות יהיה שונה מזה שנתאים עבור הדברת עכברים, אך לא רק סוג המזיקים ישנה את אופי הטיפול – גם למקום המודבר יש תפקיד חשוב בהתאמת טיפול הדברה יעיל.

מקומות ללא נגישות, כמו שטח מוסתר מתחת רצפת דק מעץ, יצריכו הדברה בריסוס, אך עבור פתחי ביוב שהריסוס מתנדף מהם בקלות יותר נצטרך גם פיתיון רעל נגד מכרסמים שיבטיח הדברה לזמן ממושך. כשמשתמשים בפיתיון רעל נגד מכרסמים יש לזכור שאין לדעת היכן המכרסם ימצא את מותו. לא תרצו להתמודד עם פינוי פגר חולדה משטח לא נגיש כמו האזור שמתחת רצפת דק מעץ, וצריך גם להיזהר שהפגר המורעל לא ישמש להרעלה של בעלי חיים אחרים כמו חתולים או ציפורים. מדביר מנוסה ידע להתאים טיפול הדברה המשלב שיטות ואמצעים שונים, כדי לקבל את התוצאה הטובה ביותר – בלי הפתעות וסיכונים מיותרים.

זיהוי ומניעת נזקים

כדי למנוע את הנזקים הגדולים שעלולים להיגרם על ידי מכרסמים, ראשית עליכם לזהות באיזה סוג של מכרסמים מדובר. מקום שחולדה ביקרה בו יהיה מבולגן עם סימני הרס גלויים, לעומת זאת את עקבותיהם של עכברים יהיה קשה יותר למצוא. הדרך הטובה ביותר להבדיל בין חולדות ועכברים היא באמצעות גללי הצואה שהם משאירים אחריהם – עכברים ישאירו גללים קטנים באזורים פינתיים כמו מגירות במטבח או פינות מוסתרות מתחת רהיטים, וחולדות ישאירו גללים גדולים יותר במיקום יותר מרכזי וחשוף, לרוב ליד נזקים שהם כרסמו ברכוש.

טיפול מהיר..

הדבר החשוב ביותר לאחר שזיהיתם עכברים או חולדות בבית, זה להזמין חברת הדברה. טיפול מהיר ימנע היווצרות של נזקים נוספים שעלות התיקון שלהם יכולה להיות גבוהה. אם התקשרתם לחברת הדברה ברחובות ויש בידיכם פרטים לגבי זהות המכרסם והנזק שהוא יצר במקום, תוכלו לקבל הערכת מחיר מדויקת יותר והמדביר יוכל להיערך באופן טוב יותר לביצוע העבודה באופן מוצלח.

ריסוס לבית

עובדות שחשוב לדעת

ברגע שהזמנתם מדביר חולדות ברחובות עליכם לוודא שהטיפול כולל גם פעולות מניעה להמשך תחזוקה של המקום נקי ממכרסמים. ישנם אזורים שחשופים באופן קבוע להופעתם של מכרסמים חדשים וללא טיפול הדברה מונעת הבעיה תחזור על עצמה שוב במהירות.

ברגע שבעיית המכרסמים נגרמת כתוצאה מחשיפה למוקדי תברואה בעייתיים, עליכם לפנות לגוף העירוני שאחראי על מתן מענה תברואתי ובכך למנוע את ההשפעה הסביבתית של חדירת חולדות ועכברים מתעלות ביוב, ריכוזי אשפה וכדומה..

אם זיהיתם חולדות או עכברים בבית, זה אומר שבמרחק לא רב נמצא הקן של אותם מכרסמים. ללא טיפול הדברה יסודי שידאג למגר את כל יושבי הקן, מהר מאוד תראו שוב את המכרסמים במקום. עכבר לא יתרחק יותר מ 70 מטר מהקן וחולדה לא תתרחק יותר מ 25 מטר מהקן, וודאו שהמדביר מאתר את מיקום הקן ומטפל בבעיה באופן יסודי.

רבים מנסים ללכוד חולדות ועכברים באופן עצמאי אך לכידת חולדה או עכבר אחד לא יביאו לפתרון מלא ומיגור של המכרסמים במקום. כדי להימנע מהופעה מחודשת של המזיקים, עליכם להזמין מדביר ברחובות המתמחה בהדברת מכרסמים ומכיר את תנאי השטח והטיפול שנדרש לו.

את התוצאה הטובה ביותר להדברת מכרסמים ברחובות תקבלו על ידי הדברה משולבת. מלכודות ישמשו ללכידת המכרסמים הקיימים, ריסוס ישמש למניעה ומיגור בשטח לא נגיש ורעל ישמש להדברה בפתחי הביוב. זכרו לחסום את דרכי הגישה של המכרסמים! כך תמנעו חדירה עתידית של מכרסמים למקום.

מחיר הדברה

מחיר הדברה ברחובות

מחיר הדברה לדירה ברחובות יקבע לפי שטח גודל הדירה ורמת הנגיעות בה, אפשר לקבוע טווח מחירי הדברה באופן כללי כדי לקבל מסגרת משוערת לעלות ההדברה. עבור הדברת עכברים ברחובות המחיר ינוע בין 390 ₪ ל – 420 ₪. הערכת מחיר הדברת חולדות ברחובות תהיה כמו זו של הדברת עכברים, אך במקרה של הדברה לבית פרטי או דירת קרקע המחיר ינוע בין 440 ₪ ל – 550 ₪.

הדברה לועד בית של בניין תעלה כ – 400 ₪ לבניין 4 קומות ומטה, והדברה לבניין עם מעל 4 קומות תעלה בסביבות 480 ₪. מחיר הדברה לעסקים ברחובות ינוע בין 200 ₪ ל – 500 ₪ כשמדובר בתחזוקה קבועה על בסיס חודשי, או בין 400 ₪ ל – 900 ₪ כשמדובר בטיפול חד פעמי, תלוי בתנאי השטח וברמת הנגיעות.

ספריית וידיאו

לכידת חולדה בתוך משרד

סרטוני וידאו

לוכד חולדות בפעולה

המלצות ומידע נוסף

רעל עכברים
המלצות להדברה

רעל עכברים

רעל עכברים הוא סוג של פיתיון כימי המשמש לחיסול עכברים, חולדות ומכרסמים אחרים. רעלים אלו נועדו להיות טעימים למכרסמים, מה שהופך אותם לשיטה יעילה להדברתם.

גלו יותר »
עכבר בבית
המלצות להדברה

הרחקת עכברים

הרחקת עכברים המפגש עם עכברים בבית או בגינה הוא אף פעם לא דבר נעים. עם זאת, לא מעט אנשים סובלים מנוכחות של עכברים אצלם בבית,

גלו יותר »
לוכד חולדות
המלצות להדברה

לוכד חולדות

לוכד חולדות חולדה היא יונק ממשפחת העכבריים המצויה בעיקר באזורים עירוניים. החולדה היא מכרסם בעל רמת אינטליגנציה גבוהה באופן יחסי וקשרי חברה מפותחים. תכונות אלו

גלו יותר »
דילוג לתוכן