חברת הדברה הלוכדים - שירותי הדברה בתל אביב רבתי

ברשיון המשרד להגנת הסביבה

הדברה בראשון לציון

בשנים האחרונות עלתה החשיפה של חולדות ועכברים לתושבי ראשון לציון. אמנם העיר מתחלקת לכמה אזורים ולא בכולם המצב דומה, הדברת חולדות בראשון לציון הפך לשירות פופולרי ומבוקש בקרב תושבים רבים. אלו שגרים בקרבת העיר או באזורים עם מקומות בילוי כמו מסעדות ואולמות אירועים, חשופים יותר להימצאות מכרסמים באזור. באזורים אחרים של העיר, בהם אין בעיית חולדות קשה, תמצאו דווקא את העכברים שמקננים בבנייני מגורים, מחסנים, מקלטים ועוד מקומות שמהם הם מגיעים גם לדירות התושבים. כשמסתכלים על הדברה בראשון לציון באופן כללי, גם הדברת חולדות בראשון לציון זה שירות נצרך ונדרש בקרב תושבי העיר.

אצלנו בחברת הלוכדים תמצאו מדביר מומלץ שנותן שירות בעיר ראשון לציון ומתמחה במיוחד בסוג המכרסמים שתרצו להדביר. צוות המדבירים שלנו מתמחה בכל סוגי המכרסמים, אך המדביר שישלח אליכם יבחר גם על פי היכרותו עם האזור בעיר ויכולת התקשרות מול מוקדים תברואתיים בעירייה, כדי לוודא טיפול מקיף ויסודי שיגן עליכם מפני מכרסמים.

איך לבחור חברת הדברה?

בגדול אפשר לומר שהשיקול הטוב ביותר לבחירת חברת הדברה בראשון לציון, זה הניסיון של החברה. ליתר דיוק – הניסיון של המדבירים שנשלחים מטעם החברה. ישנם תנאים שהם חובה עבור כל מדביר בראשון לציון ובכלל, חייבת להיות לכל מדביר תעודת היתר הדברה מטעם המשרד להגנת הסביבה. ללא היתר הדברה, אף מדביר לא מורשה לעבוד ולספק שירותי הדברה.

ישנם מקרים כמו לוכד נחשים, שזה מצריך הכשרה שונה ממדביר, אבל לצורך ביצוע שירותי הדברה חייבים היתר הדברה בתוקף. ואז בא עניין הניסיון. מדביר יכול להיות מוסמך לביצוע העבודה, אבל האם יש לנו את הניסיון בעבודת שטח כדי לבצע עבודה מקצועית?

את המיומנות לביצוע הדברה בראשון לציון צוברים רק עם ניסיון, ואם מדובר במקרה של הדברת מכרסמים בראשון לציון אז בוודאי המדביר צריך שיהיה לו הידע הרלוונטי על אזורי העיר השונים ומוקדי הנגיעות הבעייתיים שמגיעים מתשתיות העיר ונמצאים באחריות הטיפול של מוקדי התברואה העירוניים.

WE ARE THE WORLD

הדברה ירוקה – גם למכרסמים

ישנם 2 גורמים המביאים לביקוש של תושבי העיר בהדברה ירוקה. הראשון הוא הרצון לא לזהם את מרחבי העיר בחומרי הדברה שעלולים להיות רעילים גם לילדים קטנים, חיות מחמד ובעלי חיים באופן כללי. השני זה למנוע מהמכרסמים סבל ולפעמים גם למנוע את הריגתם, על ידי שחרור המכרסם בשטח פתוח הרחק מאזור המגורים.

באופן כללי כשמדברים על הדברה ירוקה, מדובר בתערובות של תרכובת חומרי הדברה בעלי רעילות נמוכה, איתם משולבים חומרים סינתטיים המחקים פעולה טבעית של פרח החרצית שדוחה חרקים מטבעו. ברגע שמדובר על הדברת מכרסמים, נפתח עולם מלא באביזרים שבהחלט נחשבים גם הם כאמצעי הדברה ירוקה. יש מלכודות שיהיו ירוקות בפן של פיזור רעלים, אך הן כן עלולות להביא למותו של המכרסם. ויש גם מלכודות נגד מכרסמים שלוכדות אותם חיים ומאפשרות את שחרורם בטבע.

מלכודת תיבת האכלה

יש מלכודת חולדות שנקראת תיבת האכלה, היא לוכדת את החולדה בחיים – ללא כל פגיעה פיזית בחולדה, והיא גם ניתנת לשימוש רב פעמי כאמצעי הגנה מונעת נגד חזרתם של חולדות למתחם. בתנאים של עיר תוססת ומלאה בתושבים, הדברת חולדות בראשון לציון תצריך גם טיפול הגנה למניעה עתידית. מדביר חולדות בראשון לציון צריך לדעת לטפל בבעיה הקיימת, לנקות את כל האזור מחולדות, ובמקביל לחסום את דרכי הגישה שהחולדות יצרו, ולשים תיבת האכלה למניעה של חזרה מחודשת.

שיטות הדברה

למה אנחנו ?

יש לנו צוות מדבירים בראשון לציון שמכיר את תנאי השטח מצוין ויש לו ניסיון בהדברת חולדות ועכברים באזורים הכי נגועים בראשון לציון – אזור מזרח ראשון, מערב ראשון, אזור מרכז ראשון והמערב הישן, אזור חוף הים והטיילת, מוקדי בילוי עם מסעדות ואולמות אירועים, ועוד..

אנחנו מספקים גם שירות הדברה לעסקים בראשון לציון, אז אם אתם חנות או מסעדה, אולם אירועים או בית מלון או בית קפה, חייגו אלינו ובקשו לקבל פרטים אודות שירותי הדברה לעסקים בראשון לציון.

כל לוכד חולדות בראשון לציון יודע – כדי לבצע עבודה טובה שתביא ללכידת כל החולדות במתחם, לפעמים יש צורך להגיע לטפל במקום הנגוע כמה פעמים ולבצע את העבודה בכמה שלבים. אצלנו תקבלו 100% אחריות לביצוע העבודה, עד מיגור מלא של כל המכרסמים!

המומחיות שלנו היא שימוש בחומרי הדברה ירוקה. עבור כל מתחם אנו מכינים תרכובת הדברה ירוקה אישית שתתאים לתנאי השטח ולסוג המזיקים שצריך להדביר, בנוסף לשימוש בסוגי מלכודות נגד מכרסמים ואמצעי מניעה שיעזרו לשמור על המתחם נקי למשך זמן רב.

נוכל לספק לכם זמינות מידית לשירותי הדברה בראשון לציון וכל הסביבה – נס ציונה, רחובות, באר יעקב, חולון, בת ים ועוד.. צוות המדבירים שלנו פועל מידי יום באזור ראשל"צ ויתר הערים שסובבות את תל אביב, לכן נוכל לספק לכם שירות מידי, מהיר ומקצועי.

מחיר הדברה בראשון לציון

מחיר הדברת מכרסמים בראשון לציון מתייחס לשלושה סוגי מכרסמים עיקריים: חולדות, עכברים וחפרפרת. מן הסתם הביקוש הגבוה ביותר הוא עבור הדברת חולדות בראשון לציון, שירותי לוכד חולדות ועכברים וטיפול הדברה קבועה לעסקים, כאשר את העכברים נמצא יותר באזורי שכונות המגורים, בבניינים וגם באזורי בתים פרטיים לכיוון חוף הים. את החולדות נמצא בכל מקום שיש תשתיות ביוב לקויות או פעילות של מסעדות ומקומות בילוי. גם דירות בבניינים יכולים לסבול מחולדות בראשון לציון, אבל זה יהיה בעיקר באזור הסואן של העיר ובבניינים הסמוכים ברחובות העיר.

כמה עולה מדביר בראשון לציון ?

מחיר הדברה לדירה בראשון לציון יקבע לפי גודל שטח הדירה ורמת הנגיעות הקיימת בה, להערכת טווח המחירים אפשר לומר שהמחיר עבור הדברת עכברים בדירה בראשל"צ ינוע בין 390 ₪ ל – 420 ₪. מחיר הדברת חולדות בדירה בראשון יהיה זהה לזה של עכברים, אך כאשר מדובר בבית פרטי או בדירת קרקע המחיר ינוע בין 440 ₪ ל – 550 ₪.

עלות שירותי הדברה לועד של בניין בראשון לציון תהיה בסביבות ה – 400 ₪ לבניין 4 קומות ומטה, או בסביבות 480 ₪ לבניין 4 קומות ומעלה. מחיר הדברה לעסקים בראשון לציון ינוע בין 200 ₪ ל – 500 ₪ כאשר מדובר בתחזוקה חודשית קבועה, ואם מדובר בשירות חד פעמי המחיר ינוע בין 400 ₪ ל – 900 ₪, תלוי ברמת הנגיעות ובתנאי השטח במקום.

ספריית וידיאו

לכידת חולדה בגג של הסופר פארם

סרטוני וידאו

לוכד חולדות בבית

המלצות ומידע נוסף

רעל עכברים
המלצות להדברה

רעל עכברים

רעל עכברים הוא סוג של פיתיון כימי המשמש לחיסול עכברים, חולדות ומכרסמים אחרים. רעלים אלו נועדו להיות טעימים למכרסמים, מה שהופך אותם לשיטה יעילה להדברתם.

גלו יותר »
עכבר בבית
המלצות להדברה

הרחקת עכברים

הרחקת עכברים המפגש עם עכברים בבית או בגינה הוא אף פעם לא דבר נעים. עם זאת, לא מעט אנשים סובלים מנוכחות של עכברים אצלם בבית,

גלו יותר »
לוכד חולדות
המלצות להדברה

לוכד חולדות

לוכד חולדות חולדה היא יונק ממשפחת העכבריים המצויה בעיקר באזורים עירוניים. החולדה היא מכרסם בעל רמת אינטליגנציה גבוהה באופן יחסי וקשרי חברה מפותחים. תכונות אלו

גלו יותר »
דילוג לתוכן