חברת הדברה הלוכדים - שירותי הדברה בתל אביב רבתי

ברשיון המשרד להגנת הסביבה

הדברה בגבעתיים

חברת הלוכדים מספקת שירותי הדברה בגבעתיים לכל סוגי המכרסמים – חולדות, עכברים וחפרפרת. אנחנו מתמחים בהדברת מכרסמים בגבעתיים ומקפידים להשתמש בחומרי הדברה ירוקה בלבד. הייחודיות של העיר גבעתיים, שמצד אחד מייצרת פסולת עירונית אך מצד שני כוללת המון מרחבים ירוקים ושטחים פתוחים, היא בדיוק מה שצריך כדי לייצר תנאי מחיה אידאליים עבור מכרסמים. אמנם שירותי התברואה העירוניים מקפידים לספק מענה מהיר ומקצועי בכל מה שקשור לתחזוקת תשתיות העיר, פינוי פסולת וכדומה, אך פעמים רבות זה פשוט לא מספיק כדי למנוע חדירת חולדות ועכברים לשטחי המחיה העירוניים או הופעת בורות של חפרפרת בשטחי אדמה בעיר.

צריכים מדביר עכברים מומלץ?

מחפשים חברה מקצועית להדברת חולדות בגבעתיים? הלוכדים היא חברת הדברה המתמחה במכרסמים. יש לנו צוות מדבירים בגבעתיים וכדי שתוכלו לקבל תוצאה איכותית שתחזיק מעמד לאורך זמן, בשמירה על המתחם ללא מכרסמים, נשלח אליכם מדביר מכרסמים שמכיר את האזור בו אתם גרים ומתמחה בסוג המכרסמים אותו תרצו להדביר.

מה בודקים לפני שמזמינים מדביר?

בכל מקרה של הדברת חולדות בגבעתיים חשוב מאוד לבחור מדביר שמכיר את שטח העיר בו תרצו לבצע הדברה נגד חולדות. מאחר וחולדות הן חיות אינטליגנטיות, עם יכולת תקשור חברתית שעוזרת להן להימנע מסכנות ולחמוק ממלכודות או ניסיונות הדברה שונים, כשבוחרים מדביר חולדות בגבעתיים חשוב מאוד שאותו מדביר יכיר את תנאי השטח וידע לתקשר מול גופי התברואה העירוניים במידת הצורך.

לכידת החולדות במתחם זהו רק השלב הראשון בעבודה, כדי למנוע הופעת חולדות נוספות המדביר יצטרך לאתר ולחסום את דרכי הגישה בהן החולדה השתמשה ולוודא שהעירייה מטפלת בפתחי הביוב ויתר התשתיות שדרכן החולדות מגיעות למקום. כמובן שחשוב גם לבדוק שיש למדביר היתר הדברה בתוקף, מטעם המשרד להגנת הסביבה.

הדברה מונעת

דבר נוסף שחשוב לבדוק זה לגבי טיפול הדברה מונע לתחזוקה שוטפת במקום. שאלו את המדביר מה הוא ממליץ לכם כאמצעי הגנה למניעה בשגרת היום יום, האם יש לו מלכודת חולדות בטיחותית שתתאים? ואם מדובר במקרה של הדברת עכברים בדירה בבניין, איך הוא ממליץ למנוע חדירת עכברים נוספים לדירה? וודאו שיש לכם אחריות להדברה והמדביר מספק פתרון ארוך טווח שכולל מניעה עתידית.

WE ARE THE WORLD

הדברה ירוקה

אין ספק שהטרנד האחרון בענף ההדברה הוא שירותי הדברה ירוקה, אבל מה זה בעצם אומר? מה הופך הדברה לירוקה והאם זה באמת 100% ירוק ונטול סכנה? התשובה קצת יותר מורכבת מכן ולא, אך דבר אחד בטוח – כמעט כל מדביר בגבעתיים יציע לכם הדברה ירוקה אך מדובר באקט שיווקי שאמור לספק לכם בטחון ושקט נפשי, למרות שבפועל לא מדובר בהדברה ירוקה באופן מלא.

הדברה ירוקה היא בעצם הדברה ללא שימוש בחומרים רעילים, לכן הדברת מכרסמים באמצעות מלכודות תחשב להדברה ירוקה לגמרי, אך לרוב לא זו הכוונה של חברות הדברה המציעות שירותי הדברה ירוקה בגבעתיים. ישנו חומר סינתטי שנקרא פירתרואידים והוא מחקה פעולה של חומר טבעי דוחה חרקים, חברת הדברה המציעה הדברה ירוקה לרוב מתכוונת לשימוש בתרכובת חומרי הדברה המשלבת פירתרואידים עם חומרי הדברה בריכוז רעלים נמוך.

התרכובת המשולבת אמנם לא מהווה סיכון הרעלה אך החומר בהחלט לא 100% ירוק וצריך להיזהר בחשיפתו לאנשים רגישים כמו נשים בהיריון או בעלי חיים עדינים כמו ציפורים.

חשוב לפעול מהר

אחד הדברים החשובים ביותר כשמדובר בהדברה נגד מכרסמים זו מהירות התגובה שלכם מהרגע שזיהיתם את הבעיה. חולדות יעשו נזקים חמורים לחוטי חשמל, צינורות אינסטלציה ואפילו לחיבורי תקשורת של אינטרנט וטלוויזיה, דבר שעלול לגרור הוצאה כספית גבוהה במיוחד לאחר שנזק נעשה. גם עכברים יגרמו נזקים אך במקרה שלהם הסכנה היא יותר ברמה הבריאותית, מאחר והם יטיילו לכם על המזון כשאף אחד לא רואה ויפזרו חיידקים מבלי שתשימו לב. מהמזון החיידקים יגיעו בקלות למערכת העיכול ולמעיים של בני הבית, וכך תהיו חשופים למחלות וגירויים שכדאי מאוד להימנע מהם.

הדברה ירוקה

למה אנחנו ?

יש לנו צוות מקצועי של מדבירים בגבעתיים, צוות שמכיר מצוין את תנאי השטח בעיר ויש לו ניסיון שטח רב בביצוע הדברת חולדות או הדברת עכברים במקומות נגועים ובמוקדים הכי בעייתיים בגבעתיים – אזור מרכז העיר, אזורי הפארקים ומרחבי הטבע הפתוחים, אזורי מסחר ומרכזי בילוי, ועוד..

אנחנו מספקים גם שירות הדברה לעסקים בגבעתיים. אם אתם חנות או מסעדה, בית קפה או אולם אירועים, חייגו אלינו ובקשו לקבל פרטים על שירותי הדברה לעסקים בגבעתיים.

כל לוכד חולדות בגבעתיים יודע – כדי לבצע עבודה טובה שתביא ללכידת כל החולדות במתחם, לפעמים יש צורך להגיע לטפל במקום הנגוע כמה פעמים ולבצע את העבודה בכמה שלבים. אצלנו בחברת הלוכדים תקבלו 100% אחריות לביצוע העבודה, עד מיגור מלא של כל המכרסמים!

המומחיות שלנו היא שימוש בחומרי הדברה ירוקה. עבור כל מתחם אנו מכינים תרכובת הדברה ירוקה אישית שתתאים לתנאי השטח ולסוג המזיקים שצריך להדביר, בנוסף לשימוש בסוגי מלכודות נגד מכרסמים ואמצעי מניעה שיעזרו לשמור על המתחם נקי למשך זמן רב.

נוכל לספק לכם זמינות מידית לשירותי הדברה בגבעתיים וכל הערים הסמוכות – תל אביב, רמת גן, בני ברק, חולון, בת ים ועוד.. צוות המדבירים שלנו פועל מידי יום באזור גבעתיים וכל הערים הסובבות את תל אביב, לכן נוכל לספק לכם שירות מידי, מהיר ומקצועי.

מחיר הדברה בגבעתיים

מחיר הדברת מכרסמים בגבעתיים מתייחס ל 3 סוגי מכרסמים: חולדות, עכברים וחפרפרת. מן הסתם הביקוש עבור הדברת חולדות בגבעתיים גבוה יותר, אך גם שירותי לוכד חולדות ועכברים או טיפול הדברה קבועה לעסקים, הם שירותים בעלי ביקוש רב. את העכברים נמצא יותר בשכונות המגורים, גם בבנייני דירות וגם בבתים פרטיים. את החולדות נמצא בכל מקום עם תשתיות ביוב לקויות או פעילות שגרתית של עסקים כמו מסעדות, חנויות או מקומות בילוי. זה לא אומר שלא נמצא חולדות גם בבנייני דירות בגבעתיים, אבל תרחיש כזה יקרה בעיקר באזור העיר ובבנייני המגורים ברחובות הסמוכים למרכז העיר.

מחיר הדברה

כמה עולה מדביר בגבעתיים ?

מחיר הדברה לדירה בגבעתיים יקבע לפי גודל הדירה ורמת הנגיעות הקיימת בה. להערכת טווח מחירי הדברה אפשר לומר שמחיר להדברת עכברים בדירה בגבעתיים ינוע בין 390 ₪ ל – 420 ₪. מחיר הדברת חולדות בדירה בגבעתיים יהיה זהה, אך כשמדובר בבית פרטי או בדירת קרקע המחיר ינוע בין 440 ₪ ל – 550 ₪.

עלות הדברה לועד בית של בניין תהיה בסביבות ה – 400 ₪ לבניין 4 קומות ופחות, או בסביבות 480 ₪ לבניין 4 קומות ויותר. מחיר הדברה לעסקים בגבעתיים ינוע בין 200 ₪ ל – 500 ₪ כשמדובר בתחזוקה חודשית על בסיס קבוע, ואם מדובר בשירותי הדברה באופן חד פעמי המחיר ינוע בין 400 ₪ ל – 900 ₪, תלוי בתנאי השטח וברמת הנגיעות במקום.

ספריית וידיאו

הדברת עכברים בבית

סרטוני וידאו

ריסוס לחצר נגד עכברים

המלצות ומידע נוסף

רעל עכברים
המלצות להדברה

רעל עכברים

רעל עכברים הוא סוג של פיתיון כימי המשמש לחיסול עכברים, חולדות ומכרסמים אחרים. רעלים אלו נועדו להיות טעימים למכרסמים, מה שהופך אותם לשיטה יעילה להדברתם.

גלו יותר »
עכבר בבית
המלצות להדברה

הרחקת עכברים

הרחקת עכברים המפגש עם עכברים בבית או בגינה הוא אף פעם לא דבר נעים. עם זאת, לא מעט אנשים סובלים מנוכחות של עכברים אצלם בבית,

גלו יותר »
לוכד חולדות
המלצות להדברה

לוכד חולדות

לוכד חולדות חולדה היא יונק ממשפחת העכבריים המצויה בעיקר באזורים עירוניים. החולדה היא מכרסם בעל רמת אינטליגנציה גבוהה באופן יחסי וקשרי חברה מפותחים. תכונות אלו

גלו יותר »
דילוג לתוכן